Триває підписання декларацій

Продовжується всеукраїнська приписна компанія по складанню декларацій між пацієнтом та сімейним лікарем. Населення міста обирає та заключає декларації зі своїми сімейними лікарями.

Надаємо повний перелік сімейних лікарів, які ведуть прийом в комунальному закладі «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Нагадуємо, що з метою розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги в Охтирці з 12 грудня минулого року функціонує «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Мережа Охтирського МЦПМСД складається з двох амбулаторій: амбулаторії ЗПСМ № 1, яка розташована за адресою вул. Сумська, 55 та амбулаторії ЗПСМ №2, яка розміщена за адресою вул. Петропавлівська, 15, та має філію за адресою вул. Київська, 96.

Пацієнт може обрати лікаря з надання первинної медичної допомоги – шляхом підписання декларації з обраним лікарем, незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Для заключення декларації при собі необхідно мати: ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду, мобільний телефон, а для дітей додатково свідоцтво про народження або ІD картку.